منو

سبد خرید کوچک

در قسمت اول بازاریابی تلفنی در مورد برخی مزایا و خصوصیات این نوع بازاریابی صحبت کردیم و در ادامه نکاتی را  بررسی میکنیم  که باعث میشن یک بازاریابی موفق را  تجربه کنید:

دست نوشته داشته باشید، متنی رو از قبل آماده کنید تا در شروع مذاکره از اون استفاده کنید. این متن باید شما و شرکتتون رو خوب و موثر و سرع معرفی بکنه، مقصود شما رو از تلفن زدن بیان کنه و مزایای محصول و وجه تمایزتون رو نشون بده.انقدر ماهرانه از متن استفاده کنید که مخاطب متوجه نشه که شما دارید روخونی می کنید.مشتری باید توی تُن و لحن صدای شما شادابی رو احساس بکنه.

ادامه مطلب “بازاریابی تلفنی (بخش دوم)”

امروز قصد داریم در مورد بازاریابی تلفنی صحبت کنیم.طبق تحقیقات به عمل اومده با رقابتی شدن کسب و کارها اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز بییشتر شده، توی این فضا از بین شیوه های ارتباط با مشتری مثل تبلیغات، روابط عمومی، فروش شخصی، عملیات پیشبرد فروش و بازاریابی مستقیم ، شیوه های ارتباط دو طرفه مثل فروش شخصی و بازاریابی مستقیم موثرترند.و علت آن هم تعامل دو طرفه ایست که بین بنگاه اقتصادی و مشتریان انجام می شود. بنابراین ما باید بتوانیم که در این حوزه ها خودمون رو توسعه بدیم.

ادامه مطلب “بازاریابی تلفنی (بخش اول)”

بد نیست که هدیه تبلیغاتی خود را هوشمندانه انتخاب کنیم!!! امیدوارم از نکاتی که در ذیل بیان شده نهایت استفاده را ببرید:

[x size=”20″ color=”#23b10b” ]
نکته اول اینکه در حسابداری ذهنی ما انسانها، «پاداش‌های نقدی و مالی» در سرفصل ذهنی «درآمدها» ذخیره می‌شود و به عنوان «هدیه» ثبت نخواهد شد
.به همین دلیل همچنانکه هدیه، به سادگی جای «پاداش مالی» را نمی‌گیرد، «پاداش مالی» هم احتمالاً جایگزین هدیه نخواهد شد. شاید بن خرید از فروشگاه‌ها و لباس‌فروشی‌ها، کمی از پاداش مستقیم نقدی بهتر باشد، اما همچنان همان اثر را در ذهن مخاطب خواهد داشت. ادامه مطلب “هدیه تبلیغاتی مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟؟؟”

مرکز هدایای تبلیغاتی کاریبه در نظر دارد به مناسبت ماه مبارک رمضان کتب نفیس شامل:

قرآن کریم، نهج البلاغه، خطبه حضرت زهرا، عرش الرحمن، صحیفه سجادیه، کلیات مفاتیح الجنان و… را با تخیفیف ۲۰ ال ۲۵ درصدی به مشتریان گرامی ارائه دهد.

ادامه مطلب “فروش ویژه کتب مذهبی نفیس به مناسبت ماه مبارک رمضان ۱۳۹۴”